AKASYA WC kefa, akácia
Kód: 2192411Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AKASYA |
| Rozmer | 95x370 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4362 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956197623 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC štetky na postavenie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956197623 |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Drevo |
| Rozmer: | 95x370 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | AKASYA |
| Priemer: | 95 |
| Šírka: | 95 |
| Výška: | 370 |
| Hĺbka: | 95 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC kefa |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
