ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, siena
Kód: AR043-42Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 60,5x14x41,5 cm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| EAN | 8590913135132 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913135132 |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 60,5x14x41,5 cm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Šírka: | 605 |
| Výška: | 140 |
| Hĺbka: | 415 |
| Balenie: | 1 |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | NIE |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Balenie neobsahuje: | Výpusť |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
