Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 86x20,5x51 cm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo |
| EAN | 8590913933745 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Inštalácie: Horná montáž
 |
Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.