BOLD dávkovač mydla na postavenie, carina
Kód: 103T30565Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | BOLD |
| Rozmer | 85x138x85 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 138 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 320 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062867170 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dávkovače mydla na postavenie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8003062867170 |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 85x138x85 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | BOLD |
| Priemer: | 85 |
| Šírka: | 85 |
| Výška: | 138 |
| Hĺbka: | 85 |
| Balenie: | 1 |
| Objem dávkovača: | 320 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
