BOLD miska na postavenie, agila
Kód: 103T28533Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | BOLD |
| Rozmer | 192x26x105 mm |
| Šírka | 192 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062867194 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy, zásobníky, ostatné kúpeľňové doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8003062867194 |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 192x26x105 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | BOLD |
| Šírka: | 192 |
| Výška: | 26 |
| Hĺbka: | 105 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Ostatné |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
