CAME FALLS POOLMASTER hydromasážna vaňa, 175x175x50cm, chróm
Kód: 23611FSSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 175x175x50 cm |
| Dĺžka | 1750 mm |
| Šírka | 1750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 720.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Štvorcové |
| Inštalácia | Vstavaná (na obmurovanie) |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 88.6700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729021513 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Akrylát
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hydromasážne vane obdĺžnikové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590729021513 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Akrylát |
| Rozmer: | 175x175x50 cm |
| Tvar: | Štvorcové |
| Šírka: | 1750 |
| Výška: | 500 |
| Balenie: | 1 |
| Inštalácia: | Vstavaná (na obmurovanie) |
| Priemer odpadu: | 52 |
| Objem: | 720 |
| Dĺžka: | 1750 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
