CIRASA skrinka spodná policová 20x52x46cm, dub Cuneo
Kód: CR311-2525Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 20x52x46 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 13.0000 kg |
| EAN | 8590913131318 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nízke skrine |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913131318 |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 20x52x46 cm |
| Série: | CIRASA |
| Šírka: | 200 |
| Výška: | 520 |
| Hĺbka: | 460 |
| Dekor: | Dub cuneo |
| Typ skrinky: | Otvorená |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
| 3D model: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



























