DAHLIA WC kefa, zelena petrol
Kód: 2174453Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | DAHLIA |
| Rozmer | 90x415 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6372 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956187297 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC štetky na postavenie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956187297 |
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Polyresin |
| Rozmer: | 90x415 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | DAHLIA |
| Priemer: | 90 |
| Šírka: | 90 |
| Výška: | 415 |
| Hĺbka: | 90 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC kefa |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
