Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 75,8x25,4x53 cm |
| Šírka | 758 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Modulová montáž |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056093916089 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácie: Modulová montáž
 |
Drez je usadený medzi dve pracovné dosky alebo do výrezu. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.