Držiak pre sprchovú tyč 20mm, mosadz/chróm
Kód: ND1202-06Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| EAN | 8590913924965 |
| Taric | 84818019 |
| Hmotnosť / ks | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pre sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913924965 |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 20 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
