ESCA prietoková lišta 1200mm, chróm
Kód: ES7410Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 120 cm |
| Farba profilu | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913979385 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k sprchovacím kútom |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913979385 |
| Rozmer: | 120 cm |
| Balenie: | 1 |
| Farba profilu: | Chróm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
