HANDICAP WC kefa, extra dlhá rukoväť 51cm, nerez mat
Kód: A112400Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 88x675 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 675 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4640 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956192697 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Senior, Bezbariérová kúpeľňa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956192697 |
| Farba: | Nerez mat |
| Materiál: | Nerez |
| Rozmer: | 88x675 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Šírka: | 88 |
| Výška: | 675 |
| Hĺbka: | 88 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC kefa |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
