HANDICAP závesná WC misa predĺžená, Rimless, 37x70 cm, biela
Kód: TU1206Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37x29,2x70 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 292 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l, Splachovanie 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 26.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935954 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť pri splachovacom mechanizme (v nádržke WC kombi alebo podomietkovej nádržke pri závesnom WC), ktorého vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 4 litrov. V prípade duálneho splachovania u malého tlačidla objem od 3 litrov a väčšieho tlačidla objem od 4,5 litra vody
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC pre telesne handicapovaných |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913935954 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 37x29,2x70 cm |
| Tvar: | Klasik |
| Šírka: | 370 |
| Výška: | 292 |
| Hĺbka: | 700 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Technológia splachovania: | Rimless |
| Balenie neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody: | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

