Hlavová sprcha, 190x190mm, ABS/chróm
Kód: S2079Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913131622 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913131622 |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Hranaté |
| Šírka: | 190 |
| Hĺbka: | 190 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | 1 cesta |
| Ostatné: | AntiCalc |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
