LOTTA nástenná batéria, ploché ramienko 120mm, chróm
Kód: LT612Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.4050 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913146817 |
| Záruka | 4 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné drezové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| EAN: | 8590913146817 |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | LOTTA |
| Balenie: | 2 |
| Priemer kartuše: | 35 |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania: | Páka |
| Ostatné: | Otočné ramienko |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
