MAREN pohár na postavenie, čierna/bambus
Kód: 2023110Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MAREN |
| Rozmer | 110x110x50 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1942 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956225418 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre a držiaky na zubné kefky na postavenie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956225418 |
| Farba: | Čierna;Hnedá |
| Materiál: | Bambus;Plast |
| Rozmer: | 110x110x50 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | MAREN |
| Šírka: | 110 |
| Výška: | 110 |
| Hĺbka: | 50 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
