MARY závesné kozmetické zrkadlo, priemer 130mm, LED, chróm
Kód: 03112000Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Dĺžka | 415 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9890 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956170350 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetická zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956170350 |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Oceľ |
| Tvar: | Kruhové |
| Šírka: | 290 |
| Balenie: | 1 |
| Dĺžka: | 415 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
