MULAN kozmetické zrkadlo s prísavkami, priemer 127mm, LED, biela
Kód: 03003201Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Prísavka |
| Hmotnosť / ks | 0.2990 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956137742 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetická zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956137742 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kruhové |
| Šírka: | 165 |
| Výška: | 165 |
| Hĺbka: | 30 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia: | Prísavka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
