Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
| Rozmer | 81x18x46 cm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 900 mm |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Balenie obsahuje | Sifón vrátane odtoku |
| Hmotnosť / ks | 3.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880681 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácie: Horná montáž
 |
Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.