Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
| Rozmer | 51x18 cm |
| Priemer | 510 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Kruh |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Balenie obsahuje | Sifón vrátane odtoku |
| Hmotnosť / ks | 2.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880629 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácie: Horná montáž
 |
Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.