REDUTA konštrukcia pre vaňu 171x81cm, biela matná
Kód: 72820WPodrobný popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka | 1710 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Oceľ |
| EAN | 8590729079453 |
| Taric | 73269098 |
| Hmotnosť / ks | 15.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podstavce a podperné nohy k vaniam |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590729079453 |
| Farba: | Biela mat |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 810 |
| Balenie: | 1 |
| Dĺžka: | 1710 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
