SCALO sklenené umývadlo na dosku 56x36cm, čierna
Kód: TY318BSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 56x10x36 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913134524 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913134524 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmer: | 56x10x36 cm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Série: | BEAUTY |
| Šírka: | 560 |
| Výška: | 100 |
| Hĺbka: | 360 |
| Balenie: | 1 |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | NIE |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
