SILENTIS UC 10 kúpeľňový axiálny ventilátor, 8W, 100mm potrubie, biela
Kód: 01220000Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | CATA |
|---|---|
| Séria | SILENTIS UC VENTILÁTOR |
| Rozmer | 160x160x77 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 77 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Príkon | 8.00 W |
| Prietok vzduchu | 110.00 m3/hod |
| Hluk | 26.00 dB |
| Počet otáčok | 2200 ot/min |
| Max. dĺžka odťahu | 4 m |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 0.5350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8422248365390 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemer potrubí 100 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8422248365390 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Plast |
| Rozmer: | 160x160x77 mm |
| Série: | SILENTIS UC VENTILÁTOR |
| Šírka: | 160 |
| Výška: | 160 |
| Hĺbka: | 77 |
| Balenie: | 1 |
| Priemer potrubia: | 100 |
| Prietok vzduchu: | 110 |
| Hluk: | 26 |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Napätie: | 230 |
| Príkon: | 8 |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. dĺžka odťahu: | 4 |
| Počet otáčok: | 2200 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
