Sprchový záves 120x200cm, PEVA, biela
Kód: ZV039Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 120x200 cm |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 1200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | PEVA |
| Druh | Sprchový záves |
| Balenie obsahuje | Závesné krúžky |
| Hmotnosť / ks | 0.4020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913134777 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913134777 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Peva |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Šírka: | 1200 |
| Balenie: | 1 |
| Dĺžka: | 2000 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sprchový záves |
| Balenie obsahuje: | Závesné krúžky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
