STAN kúpeľňová stolička, priemer 30cm, čierna
Kód: A176110Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 300x455x300 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.5710 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956196978 |
| Taric | 94037000 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956196978 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Rozmer: | 300x455x300 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Priemer: | 300 |
| Šírka: | 300 |
| Výška: | 455 |
| Hĺbka: | 300 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť: | 150 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
