Sušiak uterákov na vykurovacie telesá 33cm, oblý, biela
Kód: IDO-40Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 33 cm šířka |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| EAN | 8590913860713 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 0.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušiaky uterákov, háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913860713 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Oceľ |
| Rozmer: | 33 cm šířka |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
