VILMA vaňová zástena 600x1400mm, chrom, ľavá, matné sklo
Kód: AQ6018LSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Typ otvárania | Otváracie celosklopné |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| EAN | 8590913855931 |
| Taric | 70200080 |
| Hmotnosť / ks | 11.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vaňové zásteny sklopné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913855931 |
| Šírka: | 600 |
| Výška: | 1400 |
| Balenie: | 1 |
| Typ otvárania: | Otváracie celosklopné |
| Typ výplne: | Matné sklo |
| Hrúbka skla: | 6 |
| Farba profilu: | Chróm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
