Výtokové ramienko k batérii, 120mm, ploché, chróm
Kód: 43988Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 120 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ploché |
| Inštalácia | K batérii |
| Hmotnosť / ks | 0.1750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913146251 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ramienko k batérii |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913146251 |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Ploché |
| Hĺbka: | 120 |
| Balenie: | 1 |
| Dĺžka: | 120 |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | K batérii |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
