WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, spodný odpad, biela
Kód: TP3406Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Šírka | 370 mm |
| Hĺbka | 605 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 20.5500 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913951282 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
