Držiak sprchy, pevný, guľatý, s vyústením, meď mat
Kód: 1205-09PGPodrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 52 mm |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.2450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122316 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky sprchy s vyústením |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913122316 |
| Farba: | Meď mat |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Kruhové |
| Priemer: | 52 |
| Šírka: | 52 |
| Výška: | 52 |
| Hĺbka: | 72 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Ostatné: | Pevné;PVD povrchová úprava |
| 3D model: | ÁNO |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
