Ručná sprcha, 185mm, meď mat
Kód: DO221Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 28 mm |
| Šírka | 28 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.2530 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122293 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590913122293 |
| Farba: | Meď mat |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Kruhové |
| Priemer: | 28 |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 185 |
| Hĺbka: | 28 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatné: | Jedna funkcia;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
