SERENITY predložka 50x50cmcm s protišmykom, polyester, modrá
Kód: 7110803Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 50x50 cm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Polyester |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956199245 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové predložky textilné s protišmykovou úpravou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4006956199245 |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | Polyester |
| Rozmer: | 50x50 cm |
| Šírka: | 500 |
| Balenie: | 1 |
| Dĺžka: | 500 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kúpeľňová predložka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
